TE CONNECTIVITY/POTTER & BRUMFIELD KHAU-17A12-120 Power Relay, 4PDT, 120VAC, 5A, Plug in
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
18
quantity
Product details
Category
PN: KHAU-17A12-120 KHAU17A12120 Amps: 5HP: 1/10Hz: 50/60VAC: 240VDC: 28Volts: 1209521Blades:14