SuperCut B79G34H3 Carbide Impregnated Bandsaw Blade, 79" Long - 3/4" Width, 3 Hook Tooth
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
  • 6' 7" (6 feet 7 inch) Long, For Woodcutting Only; 0.032" Thickness; .042" Kerf