LA CHOPPERS LA-1220-24 2" x 24" Universal Baffle/Packing Baffle (Stainless Tube)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
07
quantity
Product details
Category
  • Package Dimensions: 6.096 H x 60.96 L x 6.858 W (centimetres)